PASı SPREYLE YASAK BUYURMAK: OK-151 PAS SöKüCüYü SARF KıLAVUZU

Pası Spreyle Yasak Buyurmak: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Pası Spreyle Yasak Buyurmak: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Blog Article

Metal yüzeylerin baş antagonistı pas, aletlere, ekipmanlara ve hatta araba parçalarına pert verebilir. Her neyse ki Özkimsan Sanayi Kimyasalları cephanenizde bir silah sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu derişik formül pasla içli bir şekilde savaşım fiyat ve püskürtme yöntemiyle refahlı ve patetik bir kılgı süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, maden yüzeylerdeki pası susturmak yürekin OK-151'in sprey olarak kesinlikle kullanılacağını boşlukştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Hâllü Bir Pas Tasfiye Çözümü

OK-151, çeşitli metal yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak derunin tasarlanmış derişik bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün üzerine bilgi verirken Güvenlik Selen Formuna (SDS) sarrafiyevurmanın hayati önem taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyasal daşimi, potansiyel tehlikeler ve güvenli tasarruf prosedürleri için kapsamlı ilimlar sunar. SDS üste OK-151'in sınırlı metallerde yahut belli çbasamak koşullarında kullanılmasına değgin sınırlamaları da belirtecektir.

Tedarik: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce zaruri aletlere iye olduğunuzdan emniyetli olun ve eminğe öncelik verin:

Önce Asayiş: OK-151 muhtemelen sıkı kimyasallar derunerir. Her mevsim eldiven, gözlük, müteallik kimyasallara uygun teneffüs aygıtı ve muhafız kıyafet kadar şayeste Ferdî Kalkan Ekipman (KKD) kullanın.
Çkızılışma Sahaı: Dumana maruz kalmayı en aza indirmek midein çok havalandırılan bir alan seçin. Mümkünse örtüsüz havada çdüzenışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe bağlı): Çevredeki alanları aşırı sutaş sıçramasından yahut damlamalardan sıyanet etmek midein damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Paklık Malzemeleri: Paçavralar, diretmeçı alanlar kucakin nobranca bir fırça (isteğe ilişkilı) ve durulama midein bir akarsu kaynağı kadar harbilik malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Silahınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şalışverişesinde gelmese bile yararlanma kolaylığı ciğerin normal bir püskürtücuzuv aktarabilirsiniz:

Mütenasip Sprey Şaksiyonesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şteamülesi seçin. Sprey şişlemesinin masum evetğundan ve gayrı kimyevi maddeler dâhilermediğinden sakıncasız olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak gerekli oranda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şfiilesine aktarın. Ilgi: Dumanı solumaktan yahut konsantreyi dökmekten kaçının.
Düşmanı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak hatırlı bir şekilde nite uygulayacağınız süflida açıklanmıştır:

Test Spreyi (İsteğe bağlamlı): Renkli veya içli yüzeyler karınin, herhangi bir renk bozulmasına münasebet olmadığından sakıncasız yürütmek derunin OK-151'i bayağı, göze çarpmayan bir alanda test etmeyi düşünün.
Vasıtasız Pratik: Ağır pas birikintileri midein, sprey şişçilikesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve vasıtasız etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Bütün paslı alanların kaplandığından güvenli olarak yeksan ve mebzul oranda OK-151 mevki uygulayın. İhtiyaçlarınıza sargılı olarak püskürtme memesini safiha bir sis yahut elan konsantre bir sıkıntısızış bâtınin ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla tamlanan müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine mezuniyet verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine destelı olarak değustalıkebilir.
Düşmanı Silahsızlandırmak: Pası Tasfiye etmek ve Ponzalamak

Reaksiyon Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi süresi tamamlandıktan sonra:

Karıştırma (İsteğe Rabıtlı): İnatçı pas ciğerin, çözeltinin beklemesine mezuniyet verdikten sonrasında yüzeyi hoppaçe çalkalamak için ötümsüz bir fırça kullanın. Bu diretmeçı pas parçkötüklarının gevşemesine yardımcı kabil.
İyice Durulayın: OK-151 kalıntılarını ve gevşemiş pas parçelemklarını refetmek dâhilin bütün düzı safi suyla sıkı durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Bandajlı): Kabartma tozu çözeltisiyle yahut ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin lazım olup olmadığını yakalamak muhtevain SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına faln.
Kurutma: Elan zait kullanmadan veya saklamadan önce, emeklenmiş yüzeyin temelli kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Pentür veya Istila: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek sinein temizlenmiş mühür yüzeyi pas önleyici bir boya veya şümul ile boyamayı veya kaplamayı düşünün.
Gönen Kontrolü: Mühür nesneleri olanaklı evetğunca kuru ortamlarda saklayarak neme maruz kalmayı en aza indirin.
Prezantabl Hizmet: Metal yüzeyleri pas belirtileri açısından ahenkli olarak inceleyin ve elan çokça hasarı önlemek dâhilin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli mühür yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve koygun bir vadi sunar. Emniyetliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını takip etmeyi ve ürünü titiz bir şekilde uygulamayı unutmayın.

Report this page